Diskusia s užívateľom:Dan Polansky

Zo stránky Wikislovník
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Discussion 1[upraviť]

Protestovat, že by zde měly být obrázky, to beru.

Ale snažit se hájit, že správci nemohou být zbaveni práv správce, i když jsou půl roku neaktivní, to nedává smysl. Zvlášť když Vám ti správci osobně leží v žaludku. Možná byste nejlépe udělal, kdybyste navrhl na metě zrušení slovenského Wikislovníku, že tu není pořádná komunita. Ale bránit zřejmě kvůli osobní nevraživosti nastavení rozumných pravidel, k čemu to má být?--Tchoř (diskusia) 13:39, 6. apríl 2015 (UTC)

The Slovak community of real contributors will arive at some point. User:Bluepossum (Special:Contributions/Bluepossum) is in the process of creating real content; more will arive in the future. Creating "rules" in a place with almost no contributors by people who are above all interested in admin activities and show very little interest in creation of actual lexicographical content is a bad thing to do. Those admins should not have any say or voting right; only real contributors should have such a right. --Dan Polansky (diskusia) 13:48, 6. apríl 2015 (UTC)
Pomiňme, nakolik trefně vyjadřujete skutečnost, ale ptám se: Když se Vám chování těch správců nelíbí, jaký dává smysl protestovat proti pravidlu, které je může o práva správce připravit?--Tchoř (diskusia) 13:52, 6. apríl 2015 (UTC)
The rule is targetted against past admins of this place, not against Danny B. and his kin who are interested above all in admin activities in multiple wiki projects. I submit that it is a bad rule in general, and an atrocious rule for small wikis in particular. --Dan Polansky (diskusia) 13:55, 6. apríl 2015 (UTC)
I pokud byste měl pravdu, tak správcům, kteří o práva přišli, už to ale nijak nepomůže. Ti by je ostatně už pravděpodobně stejně neměli kvůli schválení všeobecného pravidla ohledně nečinných správců. V současnosti to „ohrožuje“ opravdu jen ty, kteří jsou Vám zřejmě nesympatičtí.--Tchoř (diskusia) 16:17, 6. apríl 2015 (UTC)
That does not matter. All inappropriate actions must be reverted to status quo ante. Furthermore, meta:Admin_activity_review/cs (meta:Admin_activity_review/en) does not stipulate that after two years, the admin rights are automatically lost; it merely stipulates that there should be a community review for holders of advanced administrative rights. And two years is 4 times as long as half a year. --Dan Polansky (diskusia) 16:27, 6. apríl 2015 (UTC)
No nevím. Každopádně bych doporučoval: Než půjdete za stevardy, aby přidělili práva účtům, které už jsou roky neaktivní, abyste nejdřív ty údajné poškozené kontaktoval a zjistil, zda být správci vůbec chtějí.--Tchoř (diskusia) 16:33, 6. apríl 2015 (UTC)

Trolling -> blok[upraviť]

Vzhledem k tomu že
1) revertujete věci, na kterých se místní komunita shodla. Mimochodem, oznámení o tom, že zdejším správcům budou odebrána práva jsem sděloval i na slovenské Wikipedii včetně výzvy, aby se případní rodilí mluvčí aktivně zapojili. Reakce téměř nulová - dva krátkodobí editoři.
2) jste schopen komunikovat česky/slovensky, ale nediskutujte v tomto jazyce. Zbytečná diskuse v angličtině je z vaši strany scchválnost, která omezuje čitelnost dvojjazyčné diskuse.
3) zatahujete svoje spory z jednoho projektu na druhý a třetí a bůhvíkolikátý ještě.
4) na českém Wikislovníku je alespoň někdo, s kým lze diskutovat. Zde momentálně je jediný jiný uživatel, kterého netřeba zatahovat do tamních sporů.
5) opět pouze diskutujete, bez jediné snahy pomoci obsahové stránce (s výjimkou obhajoby obrázků, kde se mimochodem zatím nedošlo k žádnému konečnému řešení).
6) vzhledem k historii bloků na jiných projektech i jiných jazycích zjevně nejde o ojedinělý výstřelek

Původně jsem zvažoval, že vám délku bloku na cs.wikt zkrátím. ale místní chování mne přesvědčilo, že to nemá význam. Tyto důvody dle mého názoru stačí na to, abych vám zablokoval možnost editace na tomto projektu. — JAn Dudík (diskusia) 18:50, 6. apríl 2015 (UTC)

Tak si to pojďme rozebrat:
  1. Můžeš uvést příklady? Které věci, kde byl konsenzus komunity byly revertovány?
  2. A používání češtiny není trolling? Kde je napsáno, jaký jazyk se má používat?
  3. Jakým způsobem?
  4. A to je důvod k bloku?
  5. A to je důvod k bloku?
  6. A tresty jsou přenositelné? --Juandev (diskusia) 06:57, 7. apríl 2015 (UTC)
Revertovalo se zde. Pokud editorovi zjevně nejde o prospěch projektu, nýbrž o vedení „svaté války“, revertační války či vyřizování si účtů napříč projekty a pokud takový editor přitom vyhrožuje a dopouští se osobních útoků, může být tento editor zablokován a může být zablokován i do odvolání.--Zdenekk2 (diskusia) 09:49, 7. apríl 2015 (UTC)